(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 electrodomésticos, 2 bicicletas, 2 colchones, 1 tapiflex, 1 mueble bajo, 1 mesa de centro pequeña, (Nr 4759204)

2 electrodomésticos, 2 bicicletas, 2 colchones, 1 tapiflex, 1 mueble bajo, 1 mesa de centro pequeña,

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

6

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

700

Dystans: 547.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Getafe

2 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Santa Eulalia Del Río

4 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.