(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 Fahrräder (Nr 4718912)

2 Fahrräder

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 845.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zürich, Zürich

Od 5 sie 2019 do 17 sie 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 15 sie 2019 do 31 sie 2019


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub zakupić stosowny karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie osadzić w osobnych, małych pudełkach albo osłonić kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów ochraniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.