2 Fahrräder + Packtaschen (Nr 7447585)

2 Fahrräder + Packtaschen

Waga w kg (łączna):

50

Dystans: 1459.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Lacjum, Rzym

Od 3 wrz 2021 do 4 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Krefeld

Od 6 wrz 2021 do 10 wrz 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć taki karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto osłonić gazetami czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.