(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 07:48

2 fotele i kanapa do samochodu (Nr 2743364)

2 fotele i kanapa do samochodu

Marka i model:

2 fotele przednie i tylna kanapa kia sorento

Waga w kg (łączna):

100.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 456.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się często, jak nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada nie zapominać także, że faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Od 28 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pruszcz Gdański, Polska

Od 1 cze 2018 do 5 cze 2018