(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-10 08:54

2 fotele, maszyna do szycia, paczka

(Nr 2019188)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1348.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeśli transportujemy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Filipstad, 78-611, Szwecja

22 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Szczawno-Zdrój, Polska

Termin elastyczny