(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 habitaciones (Nr 4839918)

2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

2000

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Kanada, Nowy Brunszwik, Lagacéville

15 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

Od 20 sie 2019 do 20 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.