(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-05 11:21

2 kartony szafek nocnych

(Nr 1828034)
2 kartony szafek nocnych

Dystans: 1143.00 km

Informacje dodatkowe:

2 kartony szafek nocnych waga ok. 30 kg

Oferty od Przewoźników (0)

490 zł

ID firmy: 35554
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 20:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-06-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Na co dzień zajmujemy się transportem Mebli - Antyków jak i przeprowadzkami. Przedmioty przewożone ubezpieczone mamy na 100,000 euro. Wystawiamy Faktury Vat, Wystawiamy CMR - umowę na transport. Zapraszam do kontaktu oraz współpracy. Pozdrawiam Serdecznie.

Cena (zawiera VAT): 490 zł

Wiadomości: (1)

Adam G. (Przewoźnik)
05-06-2017, 20:35
Witam. Na co dzień zajmujemy się transportem Mebli - Antyków jak i przeprowadzkami. Przedmioty przewożone ubezpieczone mamy na 100,000 euro. Wystawiamy Faktury Vat, Wystawiamy CMR - umowę na transport. Zapraszam do kontaktu oraz współpracy. Pozdrawiam Serdecznie.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, należy wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Łączany, 32-020, Polska

6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Grindsted, 7200, Dania

9 cze 2017