(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-27 21:34

2 kartony z ksiażkami 51x41x31 (Nr 2756736)

2 kartony z ksiażkami 51x41x31

Długość [m]:

0.51

Szerokość [m]:

0.41

Wysokość [m]:

0.31

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1905.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Exeter, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny