(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 15:08

2 Kartony z tłokami do maszyny

(Nr 2638448)
2 Kartony z tłokami do maszyny

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

120.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 37.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

27 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Dąbrowa Górnicza, Polska

Od 27 kwi 2018 do 30 kwi 2018