(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-01 17:41

2 Kisten mit Computer/elektronik (Nr 2650752)

2 Kisten mit Computer/elektronik

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

12.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Od 2 maj 2018 do 5 maj 2018

Adres i termin dostawy

Lörrach, Niemcy

Od 5 maj 2018 do 10 maj 2018