(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-07-23 11:40

2 klatki piwa

(Nr 2999888)

Długość [m]:

400

Szerokość [m]:

300

Wysokość [m]:

290

Waga w kg (łączna):

12.00

Instrukcje szczególnej ostrożności:

butelki szklale z piwem

Opakowanie ładunku:

2 klatki piwa

Budżet zlecenia [zł]:

80

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1113.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których przewóz wymaga specjalnej uwagi uważa się przesyłki, które szybko ulegają defektom oraz są kruche i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich np. dekoracje, elementy szklane, antyki, wyroby gliniane oraz rzeczy zrobione z delikatnych tworzyw. W otoczeniu zazwyczaj przetransportowywanych rzeczy znajdziemy pianina, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego ochronienia paczki jest kluczowa. Warto zastosować surowce chroniące jak na przykład: folia bąbelkowa, folia stretch oraz papier. Folii bąbelkowej i papiery najlepiej zastosować do osłonięcia małych rzeczy – można je uzyskać w markecie budowlanym oraz w serwisach internetowych. Podczas gdy folia stretch używana jest do opakowania całej rzeczy. Do osłonięcia przesyłki można zastosować również pledy, styropian, magazyny, ręczniki i taśmy.

Cena transportu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    koszt transportu pakunku, która jest szczególnej ostrożności uzależniony jest od wagi oraz gabarytów, a także od odległości między miejscem załadunku i miejscem wyładunku. Na ostateczny koszt może mieć wpływ także niezbędność dostarczenia materiałów osłaniających przez firmę przewozową. Np., za transport lustra na trasie Gliwice – Warta wydano blisko 250 zł. Tymczasem za transport zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź zostało zapłacone 200 zł. Za przewóz rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy wydano kwotę 300 PLN.

Adres i termin nadania

Senden, Niemcy

Od 26 lip 2018 do 30 sie 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny