(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-03-04 11:09

2 komody wymiary :150x100x60 oraz 110x60x40

(Nr 1670084)

Dystans: 412.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 69412
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-03-2017, 13:11

Załadunek możliwy w terminach:

2017-03-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Ubezpieczenie OCP. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 1207
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-03-2017, 11:55

Załadunek możliwy w terminach:

2017-03-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, możliwy załadunek dziś po południu. Dostawa w poniedziałek. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Chełmno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mysłowice, Polska

Termin elastyczny