(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-06-28 11:38

2 koty

(Nr 1876802)
2 koty

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1121.00 km

Informacje dodatkowe:

2 kocieta w osobnych transporterach

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 83268
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 12:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-02 do 2017-07-05

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dostawa centrum Oslo . Zwierzęta muszą mieć wymagane dokumenty

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli potrzebujemy zlecić transport zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku schorowane ani zranione. Kiedy postanowiliśmy przewieźć psa, kota lub zająca należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 zł.

    Obok paszportu wymagane są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie dane jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Listę firm przewozowych uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować samochodem, jeżeli mamy należyty transporter. Przy przewozie zwierząt można używać różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Od 29 lip 2017 do 30 lip 2017

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny