(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 13:09

2 kubiki drewna bukowego

(Nr 2338696)
2 kubiki drewna bukowego

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 109.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka lub furgon. Typ ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Warto także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, trzeba opisać paczkę. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy również załadunek i rozładunek. Kluczowy jest również czas wykonania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bieńkówka, 34-210, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, 33-304, Polska

Termin elastyczny