(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-27 11:09

2 Lademeter, Bestehend aus einem Stahlbauteil, Gewicht 1150 kg (Nr 2420280)

2 Lademeter, Bestehend aus einem Stahlbauteil, Gewicht 1150 kg

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

1150.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga przekracza 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Powinno się również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Ważna jest także informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest również termin realizacji transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Mohács, Węgry

6 mar 2018

Adres i termin dostawy

Dortmund, 44135, Niemcy

Termin elastyczny