2 łóżeczka,1 duża szafa,tv,1 materac double,ciuchy (Nr 4583389)

2 łóżeczka,1 duża szafa,tv,1 materac double,ciuchy

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ:

dom

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1756.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Worcester

19 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Łowcze

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.