(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 18:00

2 łóżka (Nr 2647764)

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

6

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 595.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Juszczyna, 34-382, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

Termin elastyczny