(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 łóżka dziecęce rozkręcone, rower dziecęcy, gitara, około 20-25 kartonów (Nr 5507614)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1241.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 28 lis 2019 do 29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Haarlem

Od 30 lis 2019 do 1 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.