(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 łóżka z materacem i wezgłowiami spakowane na płasko w 5 paczek plus drobnica (nogi, łączniki) (Nr 6023902)

2 łóżka z materacem i wezgłowiami spakowane na płasko w 5 paczek plus drobnica (nogi, łączniki)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

91

Liczba sztuk:

5

Dystans: 470.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Namysłów

Od 20 kwi 2020 do 23 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ostróda

Od 23 kwi 2020 do 24 kwi 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).