(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 14:14

2 maletas (Nr 2638244)

2 maletas

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 940.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, należy wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Paryż, 75000;75001;750, Francja

24 maj 2018

Adres i termin dostawy

Girona, Hiszpania

Termin elastyczny