(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 maletas (Nr 5230710)

2 maletas

Długość [m]:

9.0

Szerokość [m]:

7.0

Wysokość [m]:

4.3

Waga w kg (łączna):

23

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2821.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

8 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 9 sty 2020 do 23 sty 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).