(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 maletas a Sevilla (España) (Nr 6016102)

2 maletas a Sevilla (España)

Długość [m]:

0.75

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1621.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Rodan-Alpy, Lyon

Od 4 maj 2020 do 18 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).