(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 maszyny atlasy na siłownie (Nr 4270489)

Długość [m]:

230

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

300.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 441.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Kopienica

24 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Tuszewo

27 kwi 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie mieszczą się w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki oraz niełatwo przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt sportowy powinien być solidnie zapakowany i osłonięty podczas transportu. Najbezpieczniej jest wziąć oryginalne pudła. Gdy sprzęt może łatwo ulec defektowi, trzeba zastosować do osłony takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, powinno się go zdemontować i osłonić wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku skrzyni – zadbajmy więc o to, żeby puste przestrzenie w skrzyni wypełnić gazetami czy też styropianem. Sprzęt nie powinny przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę transportu sprzętu sportowego rzutuje trasa między miejscem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, ciężar i wymiary, jak również ilość sztuk koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 zł. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.