(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-07 11:19

2 materace, mikrofalówka, krzesło, naczynia i podobne

(Nr 2014424)
2 materace, mikrofalówka, krzesło, naczynia i podobne

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,60

Wysokość [m]:

0,24

Waga w kg (łączna):

24.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1879.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 6003
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 22:25

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-27

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-27, 10:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Jelenia Góra, Polska

Od 18 wrz 2017 do 21 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Od 23 wrz 2017 do 24 wrz 2017