(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-03-24 22:25

2 mieszkania studenckie (Nr 1698444)

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 133.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Kawalerzystów, Wrocław, 53-004, Polska

1 kwi 2017

Adres i termin dostawy

Marii Skłodowskiej-Curie, Kluczbork, Polska

1 kwi 2017