(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-01-03 14:14

2 motorhomes from Germany to UK

(Nr 2253414)

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3000.00

Dystans: 1443.00 km

Informacje dodatkowe:

2 motorhomes currently ready to collection. More on the way. Need delivered before 18/1/2018

Oferty od Przewoźników (0)

1600 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 08:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 1600 €

Wiadomości: (2)

Ed S. (Zleceniodawca)
05-01-2018, 11:27
Hi. When would you be able to collect the motorhomes? Would they be fully insured in transit? Thanks
Ed S. (Zleceniodawca)
06-01-2018, 15:35
Czy możesz potwierdzić że cena dotyczy obu kamperów? Kiedy transport mógłby być dostarczony? Kampery mogą być wwiezione na załadunek. Bardzo dziękuje
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to nic trudnego. Jeśli posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, quada, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niespakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć kłopot ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Serwis Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu problemów. Dlatego, że mamy w serwisie bardzo dużo różnych przewoźników z różnoraką flotą aut, więc niewątpliwie pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Żeby otrzymać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najwnikliwiej opisać maszynę. To pozwoli przewoźnikowi ocenić, czy posiada należyty samochód, żeby taki transport zrobić. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub ciężar aut przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek posiadać odpowiednie certyfikaty, a w czasie jazdy potrzebna jest obecność pilota. Ważne będzie również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam wjechać na naczepę, czy też na przykład posiada uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport urządzenia w serwisie Clicktrans z reguły bywa mniejsza niż typowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie wynoszącym prawie 950 km został wykonany za 900 złotych, czyli prawie 500 złotych mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Jandelsbrunn, 94118, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ombersley, WR9 0EW, Wielka Brytania

Termin elastyczny