(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-07-31 08:00

2 niezapakowane przedmioty z Gloucester do okolic Strykowa, Polska

(Nr 1932014)
2 niezapakowane przedmioty z Gloucester do okolic Strykowa, Polska

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1714.00 km

Informacje dodatkowe:

Jest to mały bojler + przedsionek/namiot zapakowany w 2 worki. Przedmioty opłacone. Po zatwierdzeniu oferty podam adres i telefon do 2 anglików (2 adresy w kodzie GL) i umówienie pozostawiam kierowcy z racji przypadków, że umawiałem a potem nikt się nie pojawiał.

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 551268
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-07-2017, 08:43

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (1)

Damian P. (Zleceniodawca)
31-07-2017, 18:50
trochę za dużo, moja oferta 300
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Gloucester, Wielka Brytania

Od 31 lip 2017 do 6 sie 2017

Adres i termin dostawy

Stryków, Polska

Od 31 lip 2017 do 6 sie 2017