(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 opony z ładowarki o średnicy 140cm (Nr 6282511)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

140

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Może być na palecie lub luzem

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 295.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Moskorzew

Od 1 lip 2020 do 8 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Młynów

Od 1 lip 2020 do 8 lip 2020


Transport innych ładunków

Transport różnych towarów

Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od wielkości ładunku, terminu transportu oraz dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której rozkłada się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się meble, szkło, towary budowlane (na przykład terakota, panele itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

Kontenery – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie towarów płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.