(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-05-30 17:46

2 osoby

(Nr 1819456)
2 osoby

Dystans: 1817.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Przewóz pasażerów może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca ludzi powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i stosowne uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Koszt przewozu ludzi

    Koszt transportu ludzi uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby pasażerów oraz wagi i wielkości bagażu, który przy sobie posiadają pasażerowie. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek lub plecaków jak również innych przewożonych przedmiotów – trzeba przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o wielkości każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie potrafisz podać dokładnych wartości, określ ich wartość i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Wyznaczając kurs podróży dobrze jest napisać dokładne adresy – w przypadku, kiedy część osób odbywa swoją podróż do innego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak aby mógł odpowiednio obmyślić trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera wraz z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 zł. Za transport pasażerki razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 złotych. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Sanok, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mondragone, Caserta, Włochy

Termin elastyczny