(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-05-30 17:46

2 osoby

(Nr 1819456)
2 osoby

Dystans: 1817.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Przewóz podróżnych

    Transport podróżnych może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 osób. Firma transportowa przewożąca ludzi powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza terytorium Polski) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Koszt transportu ludzi

    Koszt transportu osób uzależniony bywa często od długości trasy podróży, jak również od liczby ludzi oraz wagi i wymiaru bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie wiedzy na temat ilości walizek i toreb oraz pozostałych przewożonych rzeczytrzeba przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o wielkości każdej sztuki pakunku. W przypadku, gdy nie umiesz podać szczegółowych wartości, oszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Określając kurs podróży warto napisać dokładne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, kiedy kilkoro pasażerów odbywa swoją podróż do odrębnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym przewoźnikowi wcześniej, tak aby mógł należycie obmyślić drogę podróży.

    Na przykład, za transport pasażera wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 PLN. Za przewóz pasażerki wraz z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin zapłacono 550 złotych. Transport podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 PLN.


Adres i termin nadania

Sanok, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mondragone, Caserta, Włochy

Termin elastyczny