(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 osoby + mały van (Nr 4682764)

2 osoby + mały van

Waga w kg (łączna):

500.00

Dystans: 1818.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Banbury

20 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.