(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-04-27 13:13

2 osoby + pies

(Nr 1755714)
2 osoby + pies

Dystans: 1401.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję transportu dla dwóch osób i psa (bullterrier), który nie może podróżować w transporterze. Pies jest łagodny i będzie cały czas pod opieką właścicieli. Jeżeli chodzi o datę to będzie to połowa sierpnia.

Oferty od Przewoźników (0)

980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2017, 12:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-26 do 2017-08-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-29, 12:48

Opis oferty:

Kursujemy co weekend

Cena (zawiera VAT): 980 zł

Wiadomości:

1000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-04-2017, 17:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-04-27 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport pasażerów

    Przewóz pasażerów może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza granice Polski) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Cena transportu osób

    Koszt przewozu osób uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby ludzi oraz ciężaru i rozmiaru walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy na temat liczby walizek i toreb jak również innych przewożonych rzeczytrzeba przekazać informację o szczegółowej wadze i o wielkości każdej sztuki bagażu. W przypadku, gdy nie znasz dokładnych wartości, wyszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Wyznaczając kurs podróży należy napisać dokładne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, gdy kilkoro osób odbywa swoją podróż do innego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym przewoźnikowi wcześniej, tak żeby mógł należycie zaplanować drogę podróży.

    Na przykład, za przewóz pasażera razem z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 . Za transport podróżnej wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin zapłacono 550 PLN. Przewóz podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 PLN.


Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Basingstoke, Wielka Brytania

Termin elastyczny