(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-04-27 13:13

2 osoby + pies

(Nr 1755714)
2 osoby + pies

Dystans: 1401.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję transportu dla dwóch osób i psa (bullterrier), który nie może podróżować w transporterze. Pies jest łagodny i będzie cały czas pod opieką właścicieli. Jeżeli chodzi o datę to będzie to połowa sierpnia.

Oferty od Przewoźników (0)

980 zł

ID firmy: 396932
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2017, 12:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-26 do 2017-08-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-29, 12:48

Opis oferty:

Kursujemy co weekend

Cena (zawiera VAT): 980 zł

Wiadomości:

1000 zł

ID firmy: 9832
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-04-2017, 17:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-04-27 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Przewóz pasażerów może być realizowane autem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa przewożąca podróżnych powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza terytorium kraju) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt transportu pasażerów

    Koszt transportu pasażerów uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby ludzi oraz wagi i wymiaru walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie wiedzy na temat ilości walizek lub toreb jak także innych przewożonych przedmiotów – wypadałoby przekazać informację o dokładnej wadze i o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, gdy nie umiesz podać szczegółowych informacji o bagażu, oszacuj je i poinformuj przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Określając trasę podróży warto napisać dokładne adresy – w przypadku, gdy kilkoro pasażerów podróżuje do różnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym kierowcy zawczasu, tak aby mógł należycie obmyślić drogę podróży.

    Na przykład, za transport podróżnego wspólnie z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 złotych. Za przewóz pasażerki wraz z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 PLN. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Basingstoke, Wielka Brytania

Termin elastyczny