(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-25 10:50

2 owczarki

(Nr 1921267)
2 owczarki

Waga w kg:

80.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 11:04

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-07-25, 17:02

Opis oferty:

Jeżeli mogą jechać w samochodzie osobowym to polecamy się .

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli chcemy zamówić przewóz zwierzaka, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, ciężar i szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim przypadku chore ani zranione. Kiedy zamierzamy przewieźć psa, kota lub królika należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 złotych.

    Obok paszportu koniecznerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie dane jak trasa i data przejazdu i prognozowany czas transportu. Listę firm transportowych upoważnionych do transportu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić autem, jeśli posiadamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierząt można używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Marciszów, Polska

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

26 lip 2017