(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 paczka z Accrington do Tarnowo Podgórne (Nr 2027324)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1737.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Lancashire, Accrington

Od 15 wrz 2017 do 17 paź 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Szumin

Od 19 wrz 2017 do 20 paź 2017


Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).