(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 paczka z Accrington do Tarnowo Podgórne (Nr 4183177)

2 paczka z Accrington  do Tarnowo Podgórne

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1733.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Lancashire, Accrington

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, warto wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).