(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-08-30 17:03

2 paczki

(Nr 1997630)
2 paczki

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1540.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 18:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-02 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Paryż, 75000;75001;750, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny