(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-08-30 17:03

2 paczki

(Nr 1997630)
2 paczki

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1540.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 18:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-02 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówkibardzo istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamiwolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny