(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-28 17:31

2 paczki

(Nr 2120598)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 1798.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, należy opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rytro, 33-343, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Maidenhead, SL6 8BF, Wielka Brytania

Termin elastyczny