(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-21 17:29

2 paczki

(Nr 2401920)
2 paczki

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

38.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 578.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Bartoszyce, 11-200, Polska

21 lut 2018

Adres i termin dostawy

Tarnów, 33-100, Polska

22 lut 2018