(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 21:52

2 paczki

(Nr 2639632)
2 paczki

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1962.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny