(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 paczki (Nr 6071283)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 990.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Helmond

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Austria, Dolna Austria, Gemeinde Traisen

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).