(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 paczki 60x70x50 (Nr 5331602)

2 paczki 60x70x50

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1088.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 26 paź 2019 do 14 lis 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Leverkusen

Od 25 paź 2019 do 28 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).