(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-18 11:24

2 paczki do kowar

(Nr 2163132)
2 paczki do kowar

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 118.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 20 lis 2017 do 21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kowary, 58-530, Polska

Od 22 lis 2017 do 23 lis 2017