(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 22:51

2 paczki do krakowa z Trondheim (Nr 2747680)

2 paczki do krakowa z Trondheim

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

800.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2116.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Trondheim, Norwegia

26 cze 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny