(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 paczki do Norwegii (Nr 4918414)

2 paczki do Norwegii

Długość [m]:

0.48

Szerokość [m]:

0.38

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1786.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 20 sie 2019 do 29 sie 2019

Adres i termin dostawy

Norwegia, Sør-Trøndelag, Oppdal

Od 2 wrz 2019 do 10 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).