(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 paczki do Szwecji (Nr 6072297)

2 paczki do Szwecji

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 766.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szwecja, Blekinge Län, Karlskrona

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).