(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-03 20:50

2 paczki dużych gabarytów, razem ok. 40 kg

(Nr 1826084)
2 paczki dużych gabarytów, razem ok. 40 kg

Dystans: 2043.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-06-2017, 13:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-10 do 2017-06-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie, chętnie podejmę się transportu ładunku, wystawiam fakturę VAT, posiadam ubezpieczenie OCP. Oferuję szybki, bezpieczny i bezpośredni transport bez pośredników i przeładunku, dwóch doświadczonych kierowców do załadunku i rozładunku. Jestem cyklicznie co tydzień w Italii, pozdrawiam Tomek

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości: (2)

Betaz7
09-06-2017, 13:50
Dzień dobry. Jaka bylaby cena za jedna paczke 30 kg?
Autograf86
09-06-2017, 14:04
Zasadniczo cena jest za kilometry które muszę przejechać, 10kg nie ma większego znaczenia. Ile chce Pani przeznaczyć na transport?

650 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 11:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-04 do 2017-06-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-04, 19:40

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacjebardzo ważne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Vietri sul Mare, Salerno, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Termin elastyczny