(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-03 20:50

2 paczki dużych gabarytów, razem ok. 40 kg

(Nr 1826084)
2 paczki dużych gabarytów, razem ok. 40 kg

Dystans: 2043.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 1269
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-06-2017, 13:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-10 do 2017-06-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie, chętnie podejmę się transportu ładunku, wystawiam fakturę VAT, posiadam ubezpieczenie OCP. Oferuję szybki, bezpieczny i bezpośredni transport bez pośredników i przeładunku, dwóch doświadczonych kierowców do załadunku i rozładunku. Jestem cyklicznie co tydzień w Italii, pozdrawiam Tomek

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości: (2)

Bernadeta G. (Zleceniodawca)
09-06-2017, 13:50
Dzień dobry. Jaka bylaby cena za jedna paczke 30 kg?
Tomasz . (Przewoźnik)
09-06-2017, 14:04
Zasadniczo cena jest za kilometry które muszę przejechać, 10kg nie ma większego znaczenia. Ile chce Pani przeznaczyć na transport?

650 zł

ID firmy: 304802
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 11:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-04 do 2017-06-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-04, 19:40

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Vietri sul Mare, Salerno, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Termin elastyczny