(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 paczki - płaskie (Nr 4901786)

2 paczki - płaskie

Długość [m]:

185

Szerokość [m]:

135

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

45.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1264.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 2 wrz 2019 do 4 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

Od 4 wrz 2019 do 8 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).