(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-24 15:22

2 paczki po 25 kg

(Nr 2411308)
2 paczki po 25 kg

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 1706.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Coventry, Wielka Brytania

26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

Od 27 lut 2018 do 28 lut 2018