(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-07 16:50

2 paczki + rower

(Nr 2015327)
2 paczki + rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 731.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 22342
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 19:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-10-08

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport ubezpieczony OCP na czas przewozu do 100.000 eu. Transport bez przeładunków . Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. List przewozowy cmr. ZAWSZE WYSTAWIAMY SAMI . Faktura vat Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Amsterdam, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bath, BA1, Wielka Brytania

Termin elastyczny