2 paczki, rower i telewizor (Nr 6057339)

2 paczki, rower i telewizor

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1110.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Alpirsbach

1 cze 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).