(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 10:26

2 paczki z anglii do hiszpanii

(Nr 1820441)
2 paczki z anglii do hiszpanii

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2608.00 km

Informacje dodatkowe:

komputer

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 40338
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-08-06

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (2)

Anna R. (Zleceniodawca)
31-05-2017, 17:07
Witam, Jaka oferte mogli by Panstwo przedstawic jesli przesylka dotyczyla by wiekszejilosci paczek? Sprawa polega na tym, ze chce sie przeprowadzic z Anglii do Hiszpani, nie jestem pewnailosci i wielkosci poniewaz wszystko zalezy od ceny transportu. Mam komputer i telewizor do przewiezienia oraz kilka pudelek, ale to zalezy od ceny zaoferowanej. Dziekuje !
Janusz B. (Przewoźnik)
31-05-2017, 19:49
Witam. Mozemy zaoferować cenę €100 za m3
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Weston-super-Mare, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

La Línea de la Concepción, Cádiz, Spain

Termin elastyczny