(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 10:26

2 paczki z anglii do hiszpanii

(Nr 1820441)
2 paczki z anglii do hiszpanii

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2608.00 km

Informacje dodatkowe:

komputer

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-08-06

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (2)

AnnRad
31-05-2017, 17:07
Witam, Jaka oferte mogli by Panstwo przedstawic jesli przesylka dotyczyla by wiekszejilosci paczek? Sprawa polega na tym, ze chce sie przeprowadzic z Anglii do Hiszpani, nie jestem pewnailosci i wielkosci poniewaz wszystko zalezy od ceny transportu. Mam komputer i telewizor do przewiezienia oraz kilka pudelek, ale to zalezy od ceny zaoferowanej. Dziekuje !
Maxilaweta
31-05-2017, 19:49
Witam. Mozemy zaoferować cenę €100 za m3
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacjewyjątkowo ważne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamiwolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Weston-super-Mare, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

La Línea de la Concepción, Cádiz, Spain

Termin elastyczny